BREAKING NEWS

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin që arrestoi policin e RENEA-s

Artan Hoxha publikon për herë të parë video përgjimin
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të tjera largime nga listat e Alibeajt

Zgjedhjet e 14 majit/ Gazetari zbulon nëse do të ketë të
x
BREAKING NEWS

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me rrënjë, pyje e çatia”, Stuhia e fuqishme shkakton dëme 'kolosale' në Mallakastër, banorët rrëfejnë përjetimet e tmerrit (FOTO)

Plakat e prillit pas dere! / “Ka shkulur ullinjtë me
x
BREAKING NEWS

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat bashkiakë mbushen me anëtarë të ish-Lëvizjes Socialiste për Integrim, ja emrat

Sali Berisha shet “Foltoren” tek Ilir Meta, këshillat
x
BREAKING NEWS

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të parë pse dështuan negociatat me Berishën

Zgjedhjet e 14 Majit/ Dashamir Shehi e zbulon për herë të
x
BREAKING NEWS

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit dhe kërcënon kandidatët demokratë që garojnë në zgjedhjet e 14 majit, ja si po i mban peng dhe shantazhon

Berisha vë në lëvizje njerëzit e botës së krimit
x
BREAKING NEWS

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën, zbulon arsyen pse nuk iu bashkua koalicionit “Bashkë Fitojmë”

Nuk përmbahet Dash Shehi, sulmon ashpër Metën dhe Berishën,
x
BREAKING NEWS

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep dorëheqjen pas përfshirjes së njerëzve me precedentë penalë

Kriminelët në fushatën e 14 majit, kryetari i PS Mirditë jep
x

Aktualitet

"Është njeri fantastik"/ Aktori i njohur shqiptar tregon lidhjet e ngushta me presidentin gjerman: Bëj shaka, si mund të ikësh nga Shqipëria më thotë

"Është njeri fantastik"/ Aktori i njohur shqiptar tregon

Aktori Kasem Hoxha, i cili ndodhet në vendin tonë, tregoi raportet që ka me presidentin gjerman Frank Walter Steinmeier, i cili gjithashtu ndodhet në Shqipëri.

Në një intervistë për “Good Morning Albanians” në Euronews Albania, ai u shpreh se me shaka presidenti gjerman i thotë se si mund të ikësh nga Shqipëria pasi është shumë vend i këndshëm.

“Presidenti ka qenë edhe më parë si ministër i Jashtëm këtu në Shqipëri dhe i pëlqen shumë. Me kuptimin e mirë të fjalës, thotë se nuk e di se si mund të largohesh nga Shqipëria. Ne bëjmë shaka edhe me njëri-tjetrin. Është shumë i këndshëm. Është njeri fantastik, natyrisht secili nga ne duhet të ruajë raportet”- tha ai.