BREAKING NEWS

Ç'po ndodh me presidentin amerikan? Biden plas deklaratën e papritur: Jam i lodhur

Ç'po ndodh me presidentin amerikan? Biden plas deklaratën e
x
BREAKING NEWS

Çfarë po përgatit Putini? Zbardhet urdhri i firmosur nga presidenti rus

Çfarë po përgatit Putini? Zbardhet urdhri i firmosur nga
x
BREAKING NEWS

Publikohet VIDEO e minutave të fundit/ “Dridhet” Tirana, shihni çfarë bëjnë tifozët holandezë…

Publikohet VIDEO e minutave të fundit/ “Dridhet” Tirana, shihni
x
BREAKING NEWS

I gjithë shteti në këmbë/ Edi Rama publikon VIDEON dhe FOTOT e fundit: Ja çfarë po ndodh nga ajri dhe deti, mbi 20 mijë vizitorë...

I gjithë shteti në këmbë/ Edi Rama publikon VIDEON dhe FOTOT
x
BREAKING NEWS

Çfarë ndodhi? Seanca plenare ishte parashikuar të zhvillohej nesër, Kuvendi del me njoftimin e papritur

Çfarë ndodhi? Seanca plenare ishte parashikuar të zhvillohej
x
BREAKING NEWS

Nata e çmendur me veprime të dhunshme, policia zbardh bilancin e fundit dhe tregon vendimin: Deportuam 80 huliganë italianë, do përjashtohen përgjithmonë nga ...

Nata e çmendur me veprime të dhunshme, policia zbardh bilancin e
x
BREAKING NEWS

“Keni ende punë për të bërë”, ambasadorja Yuri Kim del me mesazhin e fortë: Shqipëria ka ndërmarrë hapa për dënimin e...

“Keni ende punë për të bërë”, ambasadorja
x
BREAKING NEWS

Videoja që po qarkullon me shpejtësi, ambasadorja Yuri Kim shfaqet afër presidentit Meta, ja lëvizja që bën

Videoja që po qarkullon me shpejtësi, ambasadorja Yuri Kim shfaqet
x

Aktualitet

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj: Lëri këto filma tani

Shtëpisë së Armando Dukës i vihet tritoli, Erion Veliaj:

Kryebashkiaku Erion Veliaj i ka quajtur filma raportimet për tritol në shtëpinë e Presidentit të Federatës Shqiptare të Futbollit Armand Duka mbrëmjen e sotme. 

Në një lidhje direkte me emisonin ‘Të Paekspozuarit’ në MCN, Veliaj i quajti këto filma, ndërkohë që më pas tha se kjo është për pasojë të konflikteve të Dukës me bandat e Shijakut.

“Lëri këto filma tani. Konfliktet që ka me bandat e Shijakut”, tha Veliaj.

 

 

Më të lexuarat