BREAKING NEWS

71 raste të reja në Shqipëri me Covid-19

71 raste të reja në Shqipëri me Covid-19
x

Aktualitet

Shtohen rastet, dalin pozitiv me koronavirus dy mjekë në një qendër shëndetësore në Tiranë

Shtohen rastet, dalin pozitiv me koronavirus dy mjekë në një

Dy mjekë në qendrën shëndetësore numër 9 në Tiranë janë prekur koronavirusi.

Ata janë testuar ditën e djeshme dhe mësohet se kanë rezultuar pozitivë, por nuk dihet gjendja e tyre.

Gjatë javës së fundit është shtuar numri i të prekurve, ku vatra kryesore vijon të jetë kryeqyteti.

Më të lexuarat