BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Aktualitet

Si asnjëherë më parë! Nuk përmbahet Silva Bino, shpërthen ashpër ndaj konspiracionistit, e sfidon publikisht: Flet gomarllëqe nga kolltuku. Po qe i zoti, të shkojë...

Si asnjëherë më parë! Nuk përmbahet Silva Bino,

Shefja e Departamentit të Sëmundjeve Infektive në ISHP Silva Bino ka reaguar ashpër ndaj konspiracionistit Alfred Cako, i cili tha se të sëmurët te Infektivi infektohen qëllimisht.

Bino i kërkon që të shkojë vetë te Infektivi dhe të investigojë.

"Kur mediat pomovojne idiotsie. Te shkoje ky zoteria po qe i zoti vete tek Infektivi mqs qenkan rrena e te investigoje. Atje punonjesit rropaten perballen me rrezikun e njerezit perpeliten e perpiqen te mbijetojne ky ben lloqe cdo te premte se ja lejojne televizionet dhe e promovojne mediat se duket bukur. Mediat po ashtu promovojne njerez qe se kane pare noj here pacientin e infektuar apo se dijne nga bie virusi po bejne teori e politike populiste per te promovuarveten duke folur lloj lloj gomarlleqesh nga kolltuku", shkruan Silva Bino.