BREAKING NEWS

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit të famshëm shqiptar

Një humbje e madhe / Koronavirusi i merr jetën aktorit dhe regjisorit
x

Aktualitet

“Si i kapje dy brinjë të fëmijës?”, zbardhet biseda e njerkut pedofil me nënën e vajzës 13-vjeçare: Të lutem më dhemb shpirti!

“Si i kapje dy brinjë të fëmijës?”, zbardhet

Në emisionin ‘Shqipëria live’ është zbardhur sot biseda e Elentina Xhaferrit me bashkëshortin e saj, i cili akuzohet se ka përdhunuar vajzën 13-vjeçare. Në disa incizime Elidoni e ka pranuar vet që e ka përdhunuar 13-vjeçaren.

Biseda:

Elentina: Bëre ç’bëre për dy vjet, një ditë nuk e kupove se nuk isha unë, ishte Sonila? Më thuaj, një ditë nuk e kuptove se ishte vajza?

Elidoni: Të lutem, më dhemb shpirti

Elentina: Si të dhemb shpirti? Dy vjet rresht, vije e kapje vajzën

Elidoni: Faleminderit për të gjitha

Elentina: Si faleminderit për të gjitha? Si kapje dy brinjë të fëmijës, vetëm kaq dua të di.

Elidoni: Çfarë po bën?

Elentina: Asgjë nuk po të bëj, vetëm fol.

Elidoni: Nesër do të iki

Elentina: Merr rrobat, merr lekët, mua dua të më lësh të qetë. Nuk toleroj më. E pranove. Dil nga jeta ime. E pranove, e pranoi. Nuk e besoja, prita prita. Të thashë a ke ndonjë gjë për të thënë. Nuk e di si e bëre e çfarë ndjeve.

Më të lexuarat