BREAKING NEWS

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja

Zbulohet emri i viktimës në Krujë, detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën paralajmërimin e fortë për Shqipërinë

Skema e shtetësisë për investitorë, reagon BE dhe bën
x
BREAKING NEWS

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me vete rroba në makinë, dyshohet se po udhëtonin drejt...

Zbardhen detaje të reja nga atentati i Vlorës: Dy viktimat kishin me
x
BREAKING NEWS

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta paralajmëron: Ja çfarë do të ndodhë në shtator

“Ora e drejtësisë ka ardhur”, ish-presidenti Meta
x
BREAKING NEWS

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e bujshëm: SPAK dhe policia që po merren me këtë çështje, shumë shpejtë do të zbulohet...

Zhdukja e Ervis Martinajt, ish-prokurori bën paralajmërimin e
x
BREAKING NEWS

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar Leskaj kritikon ashpër qeverinë: Rama po inkurajon bandat dhe grupet mafioze, më pas...

Vrasjet në vend/ “Policia po përdoret nga politika”, Bujar
x
BREAKING NEWS

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin: Qyteti është i braktisur në të gjitha perspektivat

“Elbasani në situatë kritike”, Ilir Meta ngre alarmin:
x
BREAKING NEWS

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e fortë dhe i bën thirrje policisë

Katër vrasje në 24 orë, ish-prokurori plas deklaratën e
x

Aktualitet

“Si nuk doli një trim në vendin tonë”/ ‘Thumboi’ ashpër Edi Ramën, shpërthen Klodiana Lala dhe rrëfen ‘luftën’ e saj me kryeministrin

“Si nuk doli një trim në vendin tonë”/

Gazetarja Klodiana Lala ka dalë me një mesazh ‘thumbues’ në rrjetet sociale pas zhvillimeve më të fundit që po ndodhin në Britaninë e Madhe ku ministrat po japin dorëheqjen njëri pas tjetrit dhe është kërkuar dorëheqja edhe e Boris Johnson.

“10 ministra te qeverise ne Britanine e Madhe i kane kerkuar sekretarit te Partise Conservatore doreheqjen e Boris Jonson. Si nuk doli nje trim ne vendin tone!”, shkruan Klodiana Lala.

Pas këtij mesazhi të gazetares kanë ardhur reagime të shumta nga qytetarët, të cilëve Klodiana Lala iu është përgjigjur ‘flakë për flakë’.

“Si nuk doli një trim në vendin tonë”/