BREAKING NEWS

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte magnituda

Nuk ka qetësi! Tërmeti shkund Shqipërinë, ja sa ishte
x
BREAKING NEWS

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur (FOTO+EMRI)

Arti shqiptar në zi, ndërron jetë poeti dhe shkrimtari i njohur
x
BREAKING NEWS

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe bën deklaratën e fortë: Ja pse kjo parti duhet të shkrihet

Demokratët morën sot goditjen e madhe, reagon Kreshnik Spahiu dhe
x
BREAKING NEWS

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid në 24 orët e fundit në Shqipëri

Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat e rasteve me Covid
x
BREAKING NEWS

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet për Fatmir Mediun, shpërthen i revoltuar Erion Braçe dhe nuk lë gjë pa thënë: Mos guxoj kush të...(VIDEO)

“Gërdeci është vrasje masive”/ GJKKO mbylli hetimet
x
BREAKING NEWS

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb kohë dhe bën lëvizjen urgjente, del kundër Gjykatës së Posaçme kundër Krimit dhe Korrupsionit dhe e paralajmëron

GJKKO mbylli hetimet për ish ministrin Fatmir Mediu, SPAK nuk humb
x
BREAKING NEWS

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin

A do të hetohet Fatmir Mediu? GJKKO jep vendimin për ish ministrin
x
BREAKING NEWS

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste pritet të dalë në një konferencë urgjente

Arben Pëllumbi bën njoftimin me rëndësi, Partia Socialiste
x

Aktualitet

Sipërmarrësja e njohur rrëfehet si asnjëherë më parë, ndan momentin më të vështirë të jetës: Kam humbur vajzën

Sipërmarrësja e njohur rrëfehet si asnjëherë më

Antonela Hako është një nga emrat më të dëgjuar në fushën e biznesit shqiptar. Ajo prej vitesh është sipërmarrëse e njohur dhe ka spikatur si nga një nga femrat më të pushtetshme në biznes.

E ftuar në emisionin “E ardhmja është vajzë”, mbrëmjen e sotme ajo ka ndarë disa nga vështirësitë që ka hasur gjatë jetës, që nga hapja e biznesit dhe deri te ngjarja më e vështirë e jetës së saj, kur humbi të bijën pak para se ta lindte.

Pavarësisht së gjithash, Antonela sot është një nënë shumë e lumtur pasi ka dy djemtë, madje është bërë edhe gjyshe.

I kemi bërë hapat shumë të vegjël, kemi bërë prodhime artizanale nga më të ndryshmet. Kemi kaluar nga një pikë në një tjetër, shumë vështirësi, vështirësi ekonomike, vështirësi të të jetuarit, orë të gjata që mungonin në shtëpi. Vështirësi me shëndetin si nga unë si nga im shoq. Midis djalit të vogël dhe të madh, kam pasur një vajzë që e kam humbur pak para se ta lindja. Këto kanë qenë ato që na kanë shoqëruar gjatë gjithë jetës”, u shpreh Hako. 

Më të lexuarat