BREAKING NEWS

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan Çani, Ilir Meta del "zbuluar", i përplasen skandalet e rënda: I ke ditët e numëruara...

Humb kontrollin dhe shpërthen në akuza në studio tek Arjan
x

Aktualitet

Situata e Covid-19, infektohen tre mësues në Vaun e Dejës

Situata e Covid-19, infektohen tre mësues në Vaun e Dejës

Burime bëjnë me dije se në Vaun e dejës tre mësues kanë rezultuar pozitivë. Ata janë zëvendësuar nga kolegët e tyre dhe puna në shkollë vijon normalisht.

Me fillimin e shkollës në 14 shtator, ka pasur raste të shumta infektimesh në shkolla, kopshte dhe çerdhe.

Ndërkohë në Berat janë konfirmuar pozitivë një punonjës burgu dhe dy edukatore kopshti.