BREAKING NEWS

"Të kandidosh si kandidat i zotit Berisha...", Mërtiri rendit arsyet se kush do t'a fitojë Bashkinë e Tiranës në zgjedhjet e 14 majit

"Të kandidosh si kandidat i zotit Berisha...", Mërtiri
x
BREAKING NEWS

U arrestua me urdhër të SPAK për abuzim me tenderat, një tjetër lajm i keq vjen për Lefter Allën e Bulqizës, ja çfarë ndodhi

U arrestua me urdhër të SPAK për abuzim me tenderat, një
x
BREAKING NEWS

"Ka çuar në kulm varfërinë, represionin e arrogancën", deputeti i PD-së nuk përmbahet ndaj kryeministrit dhe tregon rrugën e vetme që duhej të kishte ndjekur Rama

"Ka çuar në kulm varfërinë, represionin e
x
BREAKING NEWS

Zbardhen emrat e 2 kandidatëve të mundshëm të Alibeajt për bashkinë e Tiranës, gazetari zbulon 3 skenarët për t’u futur në zgjedhjet e 14 majit

Zbardhen emrat e 2 kandidatëve të mundshëm të Alibeajt
x
BREAKING NEWS

Përfundon mbledhja e Alibeajt me kryesinë e PD, ja propozimi i deputetes Çupi

Përfundon mbledhja e Alibeajt me kryesinë e PD, ja propozimi i
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ja sa vite burg rrezikon Arben Ahmetaj për aferën e inceneratorëve dhe ‘asi’ i tij i fundit nën mëngë për të shpëtuar nga prangat, Rama është përgjegjës për korrupsionin në çdo hallkë

Kreshnik Spahiu: Ja sa vite burg rrezikon Arben Ahmetaj për aferën e
x
BREAKING NEWS

Çmimi i patentës, Autoriteti i Konkurrencës zbulon VENDIMIN e fundit

Çmimi i patentës, Autoriteti i Konkurrencës zbulon VENDIMIN e
x
BREAKING NEWS

Evi Kokalari shpërthen në akuza të forta ndaj Berishës dhe Këlliçit, denoncon pazaret e tyre dhe paralajmëron shkërmoqjen e “Foltores”

Evi Kokalari shpërthen në akuza të forta ndaj Berishës dhe
x

Aktualitet

Situata në Laç, rrezikohen 50 familje nëse çahet argjinatura

Situata në Laç, rrezikohen 50 familje nëse çahet

Të paktën 50 familja janë në rrezik në qytetin e Laçit nëse cahet argjinatura.


Deri më tani janë  avakuuar  disa familje në afërsi të autostradës.


Kjo situatë është krijuar për shkak të reshjeve të shiut, të rëna këtë mbrëmje.

Më të lexuarat