BREAKING NEWS

Modeli suedez më i suksesshmi në përballimin e Covid-19, shpërthen shefi i Epidemiologjisë ndaj kritikëve dhe tregon çelësin e suksesit: Mos qeshni me ne, bëni mirë të mësoni diçka nga përvoja jonë

Modeli suedez më i suksesshmi në përballimin e Covid-19,
x

Aktualitet

Situata nga koronavirusi, Ambasada e Shqipërisë në Itali ka një apel të fortë për qytetarët që udhëtojnë në vendin fqinj

Situata nga koronavirusi, Ambasada e Shqipërisë në Itali ka

Ambasada shqiptare në Itali nëpërmejt një postimi në Twitter ka reaguar për situatën nga koronavirusi.

Në njoftim, ambasada dhe konsullatat në Milano dhe në Bari u bëjnë thirrje qytetarëve shqiptarë që jetojnë në Itali dhe atyre që udhëtojnë për në Itali të respektojnë masat e urdhëruara nga autoritetet Italiane në situatën e emergjencës.

Ambasada ka bërë publike edhe numrat e kontaktit për të gjithë shqiptarët që kanë nevojë.

Më të lexuarat