Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

S'ka qetësi për Elbasanin, digjen dy automjete pranë Drejtorisë së Policisë

Postuar: 16/04/2019 - 07:24

Dy automjete janë përfshirë nga flakët e zjarrit përpara Drejtorisë Vendore të Policisë Elbasan.Mësohet se është djegur plotësisht automjeti tip Volsvagen me Targë, AA 595 KP në pronësi të Hysen Hasekiut.

Pjesësrisht është djegur mjeti tip Skoda me Targë, AA 702 DL, në pronësi të Bledar Hoxhës.

Të dy automjetet ishin të parkuara ngjitur me Drejtorinë Vendore të Policisë.

Forcat e Policisë mbërritën 5 minuta me vonesë pas flakëve të zjarrit.

Nëpërmjet kamerave të instaluara pranë Drejtorisë së Policisë, policia arriti të identifikojë autorin, Mario, Englent Toçi, cili rezulton të jetë person me precedentë të mëparshme penale.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/07/2019 - 13:16

Një 36-vjeçar nga Laçi është vënë në pranga dje në Tiranë, pasi ishte shpallur në kërkim prej disa ditësh për përndjekjen dhe dhunimin e ish-së dashurës.

Postuar: 17/07/2019 - 13:09

Një 79-vjeçar u arrestua nga Policia në Kukës pasi ka tentuar të vrasë familjarët e tij dhe t&rsq

Postuar: 17/07/2019 - 12:43

Një banor 61-vjeçar i zonës së Matera u raportua për shfrytëzimin e fuqisë punëtore të shtetasve

Postuar: 17/07/2019 - 12:07

Shpëtohen tre turistë gjermanë të bllokuar në kanionin e Gjipesë në Himarë.Mësohet se dy vajza dh

Postuar: 17/07/2019 - 10:59

Një copë masive e akullit do të riformojë bregdetin e botës më shpejt se sa është parashikuar.

Postuar: 17/07/2019 - 10:43

Dy inspektorë taksash janë arrestuar ditën e sotmë në Shkodër, ndërsa një i tretë është shpallur

Postuar: 17/07/2019 - 10:35

Detaje të reja kanë dalë shpërthimi në Selenicë të Vlorës, ku janë plagosur Mimoza Selimi dhe Rex