BREAKING NEWS

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis botërorin. Ja çfarë ka ndodhur në kufi

Plas skandali/ Serbia ndalon boksierët nga Kosova, Shqipëria braktis
x
BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Aktualitet

“Mos më thuaj mua ashtu, unë nuk marr urdhra”/ Blendi Fevziu përplaset keq me Alfred Cakon: Budallallëku juaj është më i madh se i imi! (REPLIKAT)

“Mos më thuaj mua ashtu, unë nuk marr urdhra”/ Blendi

Konspiracionisti Alfred Cako prej kohësh e ka shprehur qëndrimin e tij kundër vaksinës anti-COVID, duke thënë se dëmtojnë qytetarët në të gjithë botën.

Mbrëmjen e djeshme Cako është përplasur me drejtuesin e emisionit, Blendi Fevziu, duke thënë se askush nuk ka bërë më shumë se ai për të informuar qytetarët për COVID-19.

Cako: Më dëgjo tani pse nuk jam konspiracionit. Më dëgjo tani.

Fevziu: Mos më thuaj dëgjo tani, se unë nuk marr urdhra kur dëgjoj, thuaj të lutem më dëgjo.

Cako: Këtë që kam bërë unë nuk e ka bërë as ti as doktorë, prandaj më dëgjo po të them.

Fevziu: Këtu nuk po matim budallallëkun, po flasim për argumentet, prandaj jep argumentet.

Cako: Budallallëku juaj është më i madh se i imi.

Më të lexuarat