BREAKING NEWS

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i Përgjithshëm i Tatimeve, kush është emri i njohur që i besohet posti i rëndësishëm

Vendimi hyn menjëherë në fuqi/ Emërohet drejtori i
x
BREAKING NEWS

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të ardhurave, ja pronat që zotërojnë politikanët shqiptarë, nga Meta e Berisha, te Rama, Basha e deputetët

Projekti/ Sekuestrohen pasuritë që kalojnë 2-fishin e të
x
BREAKING NEWS

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë “garda e vjetër” u përjashtuan prej tij, “Foltoren” po e përdor si mjet shantazhi

Zbardhet qarkorja, PD rrëzon Berishën: Topalli, Imami dhe gjithë
x
BREAKING NEWS

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as në nëntor, presidenti vijon luftën në prapaskenë

Shkarkimi i Metës pa afat, seanca në Kushtetuese nuk parashikohet as
x

Aktualitet

SPAK bën lëvizjen e bujshme në Tiranë, arrestohen 3 zyrtarë

SPAK bën lëvizjen e bujshme në Tiranë, arrestohen 3

SPAK dhe policia e shtetit kanë zhvilluar një aksion ne zyrat qendrore te hipotekës në Tiranë. Burime bëjnë me dije se janë dhënë disa urdhra ndalimi. Deri tani ekzekutuar 3 prej tyre.

Dyshohet se personat për të cilët është lëshuar urdhër ndalimi kanë falsifikuar dokumente të pronave të ndryshme në këmbim të parave.