BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Aktualitet

SPAK kërkesë gjykatës për Emiljano Shullazin, sekuestro hotel Vollgës, por nuk mbaron me kaq (Detajet)

SPAK kërkesë gjykatës për Emiljano Shullazin, sekuestro

Pas kërkesës së OFL-s, SPAK i drejton gjykatës dosjen për sekuestron e disa prej pasurive të Emiljano Shullazit. Ndër pasuritë janë pjesa takuese në ish hotel Vollgën në Durrës ku 749.6 m2 truall dhe 1129.39 m2 ndërtesë.

Po ashtu SPAK kërkon të sekuestrohet deri në justifikim e burimit të krijimit edhe mjeti në pronësi të Shullazit një Mercedez Benz model AMG 65.

Më të lexuarat