Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Spartak Ngjela përplaset me Artur Zhejin: Do të bësh debat me mua?

Postuar: 14/03/2019 - 22:38

Avokati i njohur Spartak Ngjela u përfshi në debat me moderatorin Artur Zheji në emisionin '360 gradë'.

Pasi i doli kundër mendimit të avokatit, ky i fundit ka reaguar ashpër duke iu kthyer që të mbajë pozicionin e vet.

Pjesë nga biseda?

Spartak Ngjela: Je moderator, do të bësh debat me mua?

Artur Zheji: Nuk po bëj debat

Spartak Ngjela: Do më lësh të flas

Artur Zheji: Do ta mbroj pozicionin tim

Spartak Ngjela: Atëherë bëj pyetjen

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/05/2019 - 23:57

Ditën e sotme studentët protestuan para ministrisë së Arsimit duke ndezur zjarr e duke thyer xhama.

Postuar: 22/05/2019 - 23:54

Edhe gjatë ditës së nesërme priten reshje të dobëta shiu në qarqet Shkodër, Kukës, Lezhë, Dibër,

Postuar: 22/05/2019 - 22:45

Dy ditë para votimit të Skënder Gjinushit për në krye të Akademisë së Shkencave, akademiku Artan

Postuar: 22/05/2019 - 21:16

Nga aksidenti në Rumani ku humbi jetën oficeri shqiptar i kontaktit, Ervin Dervina dhe bashkëshor

Postuar: 22/05/2019 - 20:57

Katër shqiptarë janë arrestuar në Itali, pasi akuzohen akuzohet për grabitje në disa zona të Ital

Postuar: 22/05/2019 - 20:38

 Sot në Rumani, si pasojë e një aksidenti automobilistik, ka humbur jetën Ervin Dervina, Ofi

Postuar: 22/05/2019 - 20:36

Një person është plagosur në qytetin e Sarandës.