BREAKING NEWS

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet një person në makinë

Shqipëria nuk gjen qetësi / Plas arma në Elbasan, ekzekutohet
x

Aktualitet

S’përmbahet 42-vjeçari, rreh kunatin dhe i shkatërron makinën

S’përmbahet 42-vjeçari, rreh kunatin dhe i shkatërron

Një 39-vjeçar në Himarë është arrestuar nga policia, pasi ka dhunuar kunatin e tij.

Policia njofton se qytetari me iniciale H. M., pas një konflikti për motive të dobëta goditi me sende të forta dhe grushte kunatin e tij, 42-vjeçarin me iniciale S. A., të cilit më pas i dëmtoi edhe xhamin e automjetit.

Ai kallëzua nga kunati i dhunuar ndërsa materialet i kaluan Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Vlorë, për veprime të mëtejshme.

Kujtojmë se një sherr i ngjashëm u shënua edhe mëngjesin e sotëm në Tiranë. Pas një konflikti për motive të dobëta, babë e bir dhunuan dhëndrin dhe krushkun.