Lajme të tjera
BREAKING NEWS

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në Shqipëri: Ju tregoj se çfarë do të ndodhë pas 10 ditësh në Tiranë

Spartak Ngjela paralajmëron arrestime të bujshme në
x

Aktualitet

Studiuesi i njohur shqiptar zbulon skenarin tronditës, tregon se kush fshihet pas koronavirusit: Ja si kërkojnë të na vrasin dhe çfarë do të ndodhë në 2025-2031

Studiuesi i njohur shqiptar zbulon skenarin tronditës, tregon se kush

Konspiracionisti dhe studiuesi i njohur shqiptar, Alfred Cako, ka paralajmëruar një skenar të frikshëm për njerëzimin.

Sipas tij koronavirusi është pjesë e planit të errët të atyre që ‘drejtojnë’ botën për të redukur njerëzimin.

Cako thekson se vaksina është një nga ‘armët më të cilat do të realizohet ky plan djallëzor.

Ja postimi i plotë i Cakos:

700,000 te demtuar nga vaksina? e ka thene vete Billi? megjithese ky numer do ca zero te tjera nga mbrapa, por e zeme se jo, Billi me zerin terheqes nuk po na genjen; si shpjegohet kjo?! edhe ne Indi me vaksinen e polios la mbi 400, 000 te paralizuar; cjane keto vaksina?! me gjithe ata qe kane vdekur normalisht nga ataku, nga diabeti, ishemia, qe i ka zene korenti, qe kane pasur aksidente ne rruge a ne pune, qe nuk ju eshte hapur parashuta ne mal e qe jane paraqitur te vdekur me Cv19, numri total ne bote eshte 550,000 te vdekur!!! A eshte kjo nje Pandemi?!! Deri tani jo, por Kapelet e zeza do ta hedhin, sipas Presidentit te Kenias, i cili i referohej Axhendes 2021 te Rockefellereve, ne dimer nje virus 30% me te forte se kombinimi Sars&H1N1per te futur boten ne kaos dhe per te zhytur USA-n ne erresiren e anarshise dhe luftes civile per te ngritur Kinen. Do akuzohen protestuesit pa maska si mbartes te semundjes dhe OBSh e Bankieret mbrapa tyre do te nderhyjne per vaksinimin me vaksinat inteligjente te tipit ARN per te ndryshuar ADN njerezore me ADN kafshesh apo fetuse femijesh dhe per te helmuar gjakun tone me metale te renda per te vrare te moshuarit, sterilizuar apo ndryshuar drejtimet seksuale te femijeve nen 6 vjec kur te rriten nepermjet futjes se hormoneve te kunderta ne trupin e tij per te nxitur devijimet seksuale dhe prirjet homoseksuale per ti lene pa trashegimtare. Arsyeja eshte se Khazaret mendojne se po shkaterohen burimet dhe po rritet gazi karbonik nga cdo person dhe deshira e tyre per te zevendesuar Zotat niburiane qe sipas tyre kane krijuar ne laborator njeriun e sotem, Enki, Enlil, Ninurshtag, etj.; ata mendojne se njerezimi eshte shtuar shume por ne projektet e tyre ezhte goditja e Perendimit dhe pakesimi demografik i tij dhe jo vende me expansion demografik si Kina, India, Brazili, etj.

Pasi e perzjene perendimin me raca te tjera, sic e kishte parashikuar Hitleri tek libri i tij i madh per nga rendesia, Testamenti Politik (i sjelle ne shqip nga enti im botues helga’SSecrets), tash duan ta pakesojne. Gjeneralet romake kur nje detashment humbte apo shpartallohehej ne beteje, ata merrnin 1 ne 10 ushtaret e mbetur dhe e egzekutonin. Tani po ndodh ndryshe: Khazaret duan te eleminojne nga 2 ne 3 – 5 ne 6 persona perendimore. Ky eshte tmerr i padegjuar. Nuk me besoni?! Vertet?! Madje kji eshte planifikuar ne periudhen 2025-2031. Me se do te likujdohen? Me shpate? Jo? Po me se, me barot? Jo?! Po me se? Me vaksinaaaaaaa. Kush nuk beson nga keta te majtet, le te shkojne te bien deshmore per ujkun me lekure qingji ose Shoqerine Fabian. Ne te tjeret le te na lene rehat.

Keshtu, plani i tyre eshte qe, Usa, nga 330 miljon do te ngelet 100 miljon; BM nga 67 miljon do te ngelet 10 miljon; Gjermania nga 88 miljon do te ngelet 13 miljon; Australia nga 23 miljon do te ngelet 15 miljon.

Besoni Rilindjen. Por po ju kujtoj se nuk ka asnje person qe nuk e ka kapur nje grip i rende, qofte ne dimer e qofte ne behar.

By Jens Bernert. The US billionaire Bill Gates is a big player in the corona crisis and in the vaccination business in …