BREAKING NEWS

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk tërhiqet nga asnjë kusht dhe qeveria teknike

Asnjë marrëveshje për Zgjedhoren, PD akuzon PS por nuk
x

Aktualitet

Sulmet ndaj KZAZ-ve/ Raportohet numri i personave që kanë mbetur të plagosur

Sulmet ndaj KZAZ-ve/ Raportohet numri i personave që kanë mbetur

Ndërsa në spitalin e traumës shkuan të lënduar Alfred Lika nga Burreli, vëllai i kryetarit të PD në këtë zonë, si dhe Rasim Hoxha nga Kamza.

Në Kamëz, si pasojë e gazit lotsjellës, mbetën të lënduar 4 oficerë policie, 3 të rendit e një bashkiak, si dhe një qytetar.

Ndërsa në spitalin e traumës shkuan të lënduar Alfred Lika nga burreli, vëllai i kryetarit të pd në këtë zonë, si dhe Rasim Hoxha nga Kamza.

Gaz lotsjellës u hodh edhe në Kukës, ku mbeti i lënduar një punonjës i policisë bashkiake. Ndërsa si pasojë e gurëve të hedhur drejt uniformave blu mbeti i lënduar një efektiv.