Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Sulmet ndaj KZAZ-ve/ Raportohet numri i personave që kanë mbetur të plagosur

Postuar: 19/06/2019 - 17:43

Ndërsa në spitalin e traumës shkuan të lënduar Alfred Lika nga Burreli, vëllai i kryetarit të PD në këtë zonë, si dhe Rasim Hoxha nga Kamza.

Në Kamëz, si pasojë e gazit lotsjellës, mbetën të lënduar 4 oficerë policie, 3 të rendit e një bashkiak, si dhe një qytetar.

Ndërsa në spitalin e traumës shkuan të lënduar Alfred Lika nga burreli, vëllai i kryetarit të pd në këtë zonë, si dhe Rasim Hoxha nga Kamza.

Gaz lotsjellës u hodh edhe në Kukës, ku mbeti i lënduar një punonjës i policisë bashkiake. Ndërsa si pasojë e gurëve të hedhur drejt uniformave blu mbeti i lënduar një efektiv.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 15/09/2019 - 18:18

Katër persona mes tyre një këmbësore janë plagosur si pasojë e një aksidenti. Ngjarja ka ndodhur në rrugën Elbasan-Peqin, ku në aksident janë përfshire 3 automjete. 

Postuar: 15/09/2019 - 17:56

Personi në fjalë, i cili është identifikuar, i ndiqte ato nga pas.

Postuar: 15/09/2019 - 17:50

Një aksident ka ndodhur pasditen e sotme në aksin Elbasan-Peqin pasi janë përplasur 3 makina.

Postuar: 15/09/2019 - 17:26

39-vjeçari i cili është ndaluar ditën e sotme nga Policia e Tiranës për vrasjen e Santiago Malkos

Postuar: 15/09/2019 - 17:03

Karabinierët e Kompanisë dhe të Stacionit të Frascati me ndihmën e atyre të Njësisë Hetuese të Gr

Postuar: 15/09/2019 - 16:50

Një shqiptare 39 vjeçe u shoqërua në policinë e Korinthit, pasi dyshohet se ka vendosur disa zjar

Postuar: 15/09/2019 - 16:09

Kjo javë që lamë pas ishte kryesisht me  mot të qëndrueshëm.