BREAKING NEWS

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e “SKY”, ja si do zëvendësohet kupola, shefat e komisariateve dhe drejtorët e drejtorive, gati 600 fytyra të reja në krye të rendit

“Tërmet” në Policinë e Shtetit, bie banda e
x
BREAKING NEWS

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep dorëheqjen pas të gjitha arrestimeve në qeverinë e tij dhe arsyeja që mund të ketë detyruar gjykatësen të çojë në arrest shtëpie Jamarbër Malltezin

“Bomba” e Spartak Ngjelës: Ja pse kryeministri Rama nuk jep
x
BREAKING NEWS

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin nga burgu është kushërira e parë e Ilir Metës, ja njerëzit e ish-presidentit brenda drejtësisë dhe kush është besniku i Sali Berishës që rrezikon të prangoset

Trondit Idajet Beqiri: Ilirjana Olldashi që liroi Jamarbër Malltezin
x
BREAKING NEWS

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga dëshmitarët për dosjen “CEZ-DIA”, ja skema që po përdor bashkë me Sali Berishën për të shpëtuar nga prangat e SPAK

Ilir Demalia tregon tmerrin që po përjeton Ilir Meta nga
x
BREAKING NEWS

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin vendimin për të çuar në burg Sali Berishën dhe Jamarbër Malltezin, ja praktika gjyqësore që i fundos, çfarë pritet të ndodhë në Gjykatën e Lartë

Kreshnik Spahiu: Ju tregoj pse prokurorët po hezitojnë të marrin
x
BREAKING NEWS

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale dhe zhvarrimi i kufomës së biznesmenit të njohur, Geri Kokalari thirrje SPAK të hetojë Berishën, ja disa nga krimet ku është përfshirë ish-kryeministri

Nga “Gërdeci” dhe vdekja e Trebickës, te firmat piramidale
x
BREAKING NEWS

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që dëshmojnë se Sali Berisha është vrasësi i padënuar i “21 Janarit”, zbardhen prapaskenat e bujshme

Ja provat në duart e FBI dhe shërbimeve të huaja sekrete që
x
BREAKING NEWS

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga Europol të përgjimeve të “EncroChat” dhe “Sky”, Rrumbullaku hap me urgjencë garën për gradat

Kupola e Policisë së Shtetit drejt shkrirjes pas dorëzimit nga
x

Aktualitet

Sulmi me armë zjarri ndaj ‘TCH’, gazetari sulmon ashpër ministrin e Brendshëm: E sheh punën si sport argëtues, kështu si e kanë nisur këta...

Sulmi me armë zjarri ndaj ‘TCH’, gazetari sulmon ashpër

Gazetari Klodian Tomorri i ka tërehqur vëmendjen ministrit të Brendshëm, Bledi Çuçi, sa i përket krimeve që po ndodhin së fundi në Shqipëri.

Pas breshërisë së plumbave ndaj Top Channel, gazetari Tomorri shkruan se duket se Çuçi duket se e sheh punën e ministrit të Brendsghëm si sprot argëtues.

Kritika nuk mungon as për qeverinë, ku Tomorri thekson se po e dënon ngjarjen e rëndë vetëm me deklarata.

“Kur krimi këtu ka aq guxim sa të sulmojë Top Channel, kufiri i radhës ka mbetur Ministria e Brendshme dhe Kryeministria. Kështu si e kanë nisur këta, këtu nuk ka më siguri askush.

Ky Çuçi e di si sport argëtues punën e ministrit të Brendshëm. Dhe këtu ka vajtur puna që çdo javë qeveria dënon nga një ngjarje të rëndë me deklarata” shkruan Tomorri.

Më të lexuarat