BREAKING NEWS

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh prapaskenat: Marrëdhëniet u normalizuan pas 20 muajsh, ja për çfarë ramë dakord!

Përfundon takimi Hoti-Vuçiç, i dërguari i BE zbardh
x

Aktualitet

Surprizat e motit për nesër

Surprizat e motit për nesër

Pjesa e parë e ditës së nesërme do të ketë kthjellime dhe vranësira të pakta ndërkohë që pasditja do të shtojë vranësirat kryesisht në zonat malore.

Sipas MeteoAlb, temperaturat do të rriten në mëngjes dhe në mesditë luhatur vlerat nga 8°C deri në 27°C.

Era do fryjë e lehtë në tokë dhe mesatare në det me shpejtësi 30 km/h nga drejtimi veriperëndimor duke krijuar dallgëzimin 3 ballë.