BREAKING NEWS

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks Nikës, Hekuran Dedës dhe 6 të plagosurve, ja provat tronditëse të policisë në prokurori

Rihapet 21 Janari, hetime ndaj Berishës për vrasjen e Aleks
x

Aktualitet

Surprizon bashkëshortja e Lulzim Bashës, nxjerr foton nga fëmijëria e saj dhe i bën urimin e veçantë të atit për ditëlindje

Surprizon bashkëshortja e Lulzim Bashës, nxjerr foton nga

Bashkëshortja e kryedemokratit Lulzim Basha,  Aurela ka ndarë një moment tepër emocionues sot në rrjetet sociale.

Aurela ka postuar në Instastory një foto, ku shfaqen së bashku me të atin dhe e ka shoqëruar me këngën labe “Balluket e ballit moj”. Në këtë mënyrë me plot humor, ajo ka nxjerrë në pah edhe “look-un” e saj të lezetshëm gjatë fëmijërisë.

Surprizon bashkëshortja e Lulzim Bashës, nxjerr foton nga

Sakaq, zonja Basha në Instagram ka shkruar: “Edhe 100 tata#ditelindjaebabit #happybirthday”, shkruan Aurela Basha përbri fotos ku shfaqet me bishtaleca e fjongo.

Surprizon bashkëshortja e Lulzim Bashës, nxjerr foton nga

Surprizon bashkëshortja e Lulzim Bashës, nxjerr foton nga

Më të lexuarat