BREAKING NEWS

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa raste të reja janë shënuar në 24 orët e fundit

Publikohet bilanci i COVID, Ministria e Shëndetësisë zbulon sa
x

Aktualitet

Surprizon sërish moti, zbuloni si do të jetë dita sot

Surprizon sërish moti, zbuloni si do të jetë dita sot

Ditën e mërkurë moti parashikohet me alternime vranësirash dhe kthjellimesh, ndërsa në mbrëmje do të mbizotërojë moti i kthjellët.

Në zonat malore gjatë mëngjesit e mbrëmjes, do të ketë ngrica. Mjegulla e mjegullina e përkohshme do të shfaqet përgjatë luginave të lumenjve e pranë sipërfaqeve ujore. Në zonat malore mjegulla e mjegullina do të jetë e ngrirë në mëngjes e mbrëmje.

Era do të fryjë me drejtim verilindje e lindje e lehtë e përgjatë vijës bregdetare mesatare në mesditë. Valëzimi i forcës 2-3 ballë.