Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Takimi i sotëm Meta-Berisha, reagon Artan Hoxha dhe nxjerr pamjet se si presidentit ‘i mbyllën derën’ malësorët e Tropojës me porosi të ish-kryeministrit (Video)

Postuar: 20/11/2019 - 22:50

Gazetari i njohur investigativ Artan Hoxha ka reaguar pas takimit të presidentit Ilir Meta me ish kryeministrin Sali Berisha ditën e sotme në Presidencë. Hoxha nxjerr videon se si pritej ish-kryeministri Ilir Meta në janar të vitit 2001 me porosi të Sali Berishës nga malësorët në Tropojë.

Statusi i plotë i Artan Hoxhës

Asgje nuk harrohet....

Presidenti ne detyre Meta, ndersa percillte nga nje takim shume i perzemert ish-presidentin Berisha na kujtoi se si mirepritet malesori...

Ne rregull deri ketu, pa a ju kujtohet se si e keni mirepritur njeri-tjetrin para ca vitesh, apo ne ate kohe nuk e kishit mesuar mikpritjen malesore...

Ja si mikepritej ish-kryeministri Ilir Meta ne janar te vitit 2001 me porosi te Sali Berishes nga malesoret ne Tropoje...

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 11/12/2019 - 14:30

Ish-ministri i Drejtësisë, Eduard Halimi tha se ajo që kryeministri Rama e ka quajtur KÇK ekziston dhe vepron më së shumti në gjykatat e rretheve.

Postuar: 11/12/2019 - 14:18

Prokuroria tashmë ka në dorë akt-ekspertimin e ADN-së për Redjan Rrajën.

Postuar: 11/12/2019 - 13:59

Tërmeti i 26 nëntorit shkaktoi edhe dëme të mëdha edhe në banesa.

Postuar: 11/12/2019 - 13:57

Moti për orët në vazhdim dhe ditën e nesërme sipas Shërbimit Meteorologjik Ushtarak do të ul

Postuar: 11/12/2019 - 13:38

Vettingu në polici këtë të mërkurë ka nisur me drejtorin e Departamentit të Policisë Kriminale, T