BREAKING NEWS

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i Serbisë do të sjellë shpërbërjen e saj, kjo është koha e madhe e Shqipërisë, prisni dhe shikoni...

Spartak Ngjela bën parashikimin e bujshëm: Dobësimi integral i
x
BREAKING NEWS

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit, policia jep detajet

Tentoi të kalonte kufirin me automjetin e vjedhur të ministrit,
x
BREAKING NEWS

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja sa do të shiten

Bordi i transparencës ndryshon çmimet e karburantit në vend, ja
x
BREAKING NEWS

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon shifrat, ja sa raste të reja ka pasur në 24 orët e fundit

Covid-19 në Shqipëri/ Ministria e Shëndetësisë publikon
x
BREAKING NEWS

Vdes 33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para

Vdes  33-vjeçari në Sarandë, dyshimet e para
x
BREAKING NEWS

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej nga pika kufitare e Morinës

Hajduti i grabit makinën ministrit shqiptar, si tentoi të arratisej
x
BREAKING NEWS

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të zgjasë

Rikthehen temperaturat e larta në Shqipëri, ja sa mund të
x
BREAKING NEWS

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në Fushë-Krujë, zbardhen detaje të reja, ja makina e përdorur nga autorët

Foto/ Ekzekutuan Brilant Martinaj në atentatin në
x

Aktualitet

Targa, kallashnikov, municione…/ Policia zbarkon në dhomën e hotelit ku qëndronte Ervis Martinaj (Foto)

Targa, kallashnikov, municione…/ Policia zbarkon në dhomën e

SPAK ka lëshuar 32 urdhër-arreste ditën e sotme në një aksion të gjerë që u zhvillua, ndërkohë që policia ka arrestuar 18, e 14 të tjerë janë në kërkim, mes të cilëve edhe Ervis Martinaj.

Policia ka zbarkuar në një dhomë hoteli, ku dyshohet se qëndronte Martinaj dhe nga kontrolli janë gjetur objekte të paligjshme që i kërkuari mbante.

Policia ka gjetur aty disa targa të huaja, një kallashnikov, municione, dhe pajisje të tjera që përdoren për krime, si dhe një parfum "Tom Ford".

Targa, kallashnikov, municione…/ Policia zbarkon në dhomën e

Targa, kallashnikov, municione…/ Policia zbarkon në dhomën e

Targa, kallashnikov, municione…/ Policia zbarkon në dhomën e

Më të lexuarat