BREAKING NEWS

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por është i vërtetë”/ Kreshnik Spahiu zbulon hapat që ndërmerr BE për të hapur ‘thesin’ e fondeve në Ballkan

“Ky është një realitet shumë i hidhur, por
x
BREAKING NEWS

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike për shqiptarët: Luizi u ‘martu’, në 11 shkurt të “martojmë” Ramën

Pas ‘dasmës’ në BBV, Nard Ndoka bën thirrjen epike
x
BREAKING NEWS

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/ Gazetari zbardh prapaskenat e forta: Grupet kriminale e kanë metodë përdorimin e...

“Çështjet e Brilant dhe Ervis Martinaj të lidhura”/
x
BREAKING NEWS

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si qëndron e vërteta

A ka kryer Ervis Martinaj ndërhyrje plastike?/ Artan Hoxha zbulon si
x
BREAKING NEWS

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më e fundit e prokurorisë për “Kobrën” dhe pesë të tjerë

Vrau të riun nga Kukësi në Prizren, zbardhet kërkesa më
x
BREAKING NEWS

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën lëvizjen e radhës, ja çfarë pritet të ndodhë sot

Pas njoftimit të datës së protestës, Berisha bën
x
BREAKING NEWS

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me makinë pa dokumente, makina monitoruese zbret në terren (Detaje)

Vëmendje shoferë! S’ka më të lëvizësh me
x
BREAKING NEWS

Kush e vrau Brilant Martinajn? Artan Hoxha zbardh detaje tronditëse nga atentati në Fushë- Krujë: E njëjta skuadër i bëri atentatin edhe...

Kush e vrau Brilant Martinajn? Artan Hoxha zbardh detaje tronditëse nga
x

Aktualitet

Të enjten votohet buxheti për vitin 2023, pedagogët dalin me njoftimin e papritur

Të enjten votohet buxheti për vitin 2023, pedagogët dalin me

Pedagogët do të zhvillojnë protestën e tyre të radhës me datë 24 Nëntor përballë parlamentit.

Në një njoftim të shpërndarë në rrjetet sociale ata theksojnë se është zgjedhur ky vend dhe kjo datë për shkak se në seancën plenare të së enjtes votohet edhe buxheti për vitin 2023.

“Bëhet tubimi universitar i radhës. Tek rruga “George Bush” përballë parlamentit (përballë komunitetit mysliman shqiptar”.

Jeni të ftuar të jeni pjesëmarrës në organizimin e këtij eventi me rëndësi pasi në atë ditë votohet edhe buxheti  2023 dhe prezenca jonë do të rrisë sensibilizimin mbi politikën për një qëndrim tjetër ndaj arsimit të lartë”, thuhet në njoftimin e shpërndarë në rrjetet sociale.