Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Të hënën një pjesë e Tiranës pa drita, ja zonat dhe oraret

Postuar: 16/06/2019 - 09:24

Operatori i Shpërndarjes së Energjisë Elektrike ka bërë së fundmi një njoftim për stakimin energjisë në disa zona të kryeqytetit.
 
Sipas OSHEE, ndërprerja e energjisë do të nisë nga ora 09:00 dhe deri në orën 15:00. Bëhet me dije se stakimi i energjisë do të zhvillohet pjesërisht në disa zona të Tiranës.
 
Njoftimi i OSHEE:
 
Njoftim për abonentët Tiranë, stakime të datës 17 qershor.
 
Për shkak të investimit në kabina, në datat 17 qershor do të punohet në disa zona të Tiranës.
 
17 qershor/ora 09:00-15:00:
 
rruga e Durrësit pjesërisht, rruga ‘Skënderbej’, rruga ‘Gavril Pepo’ pjeserisht, ne Yzberisht.
 
09:30-15:00/rruga ‘Eshref Frasheri’, rruga ‘Mehmet Brocaj’.
 
09:00-16:00/rruga ‘Rexhep Preza’ rruga ‘Pandi Dardha’, rruga ‘Njazi Meka’, rruga ‘Agallia Tako’, rruga ‘Ram Sadria’.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/07/2019 - 22:51

Ka patur sërish tensione këtë të hënë në protestën në zonën e Astirit, ku policia ka shoqëruar tre persona pas përplasjeve.
 

Postuar: 22/07/2019 - 22:35

Ish e dashura e djalit të deputetit të PS-së, Xhisiela Maloku ka postuar një foto në rrjetin e sa

Postuar: 22/07/2019 - 21:58

Gazetarja Sonila Meço tha se 3 vite pas Reformës në Drejtësi është tejkaluar çdo lloj afati në ng

Postuar: 22/07/2019 - 21:15

Ditëve të freskëta, ku temperaturat nuk i kaluan 30 gradët, duket se iu erdhi fundi.Duke filluar

Postuar: 22/07/2019 - 21:04

Dy persona të paidentifikuar kanë ndaluar një mjet tip BMW dhe kanë qëlluar me sende të forta dhe

Postuar: 22/07/2019 - 20:40

Një 18-vjeçar shqiptar ka humbur jetën në Itali, pasi u godit me një mjet prerës nga një adoleshe

Postuar: 22/07/2019 - 20:08

E ngarkuara me punë e SHBA-ve në Tiranë Leyla Moses-Ones deklaroi se Amerika vijon që të jetë në