BREAKING NEWS

Paralajmëroi publikimin e fakteve të reja për grushtin e shtetit, Meta ‘godet’ Kuvendin dhe fut në lojë edhe SOROS-in: Mashtrime skandaloze...

Paralajmëroi publikimin e fakteve të reja për grushtin e shtetit,
x

Aktualitet

“Të kisha shtypur një deputet do e ndaloja makinën, popullit vari...”, nga aksidenti i Ilda Bejlerit tek përplasjet e kryeministrit Rama në Opinion, shikoni memet që po ‘thyejnë’ rrjetin