BREAKING NEWS

Bashkimi Europian nuk e futi Shqipërinë në listën e vendeve për lëvizjen e lirë, mjeku Alimehmeti tregon ‘provat’ pse kjo nuk duhet të ndodhte

Bashkimi Europian nuk e futi Shqipërinë në listën e vendeve
x

Aktualitet

“Të premten dalim bashkë në Bllok që t’i shohësh vetë”, Blendi Fevziu sfidon live ministrin e Brendshëm (Debati i plotë)

“Të premten dalim bashkë në Bllok që t’i

Ministri i Brendshëm, Sandër Lleshaj ka folur edhe për krimin e organizuar teksa ishte i ftuar në emisionin “Opinion”.Gjatë emisionit, Blendi Fevziu e ka pyetur ministrin nëse kishte parashikuar masa për ata që ai i ka quajtur “banditët e rrugëve”.

Biseda në studio:

FEVZIU: Po me banditët e rrugëve ç’do të bëhet? Se sot është e hënë, po të ishte e premte dilnim bashkë në Bllok që t’ i shihje vetë. Ç’do bëhet me ta?

 

LLESHAJ: Ke çdo ditë persona të tillë, që ndalohen dhe sekuestrohen. Po merren masa për ta. Brenda muajit nëntor do t’ja bëjmë jetën e vështirë.