BREAKING NEWS

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni zonat më të nxehta nga Covid-19

Shqipëria në 24 orët e fundit: 835 raste të reja, zbuloni
x

Aktualitet

Të shtëna me armë në mes të Vlorës, ka të plagosur

Të shtëna me armë në mes të Vlorës, ka të

Një person ka mbetur i plagosur me armë zjarri, si pasojë e një konflikti në Vlorë. Mësohet se ngjarja e rëndë ka ndodhur pasditen e sotme, në afërsi të Triportit. Ende nuk dihen rrethanat e ngjarjes, apo identitetet e të përfshirëve, por paraprakisht mësohet se dy persona janë konfliktuar.

Sherri ka agravuar në përdorimin e armëve dhe njëri prej tyre ka plagosur tjetrin. Autori i ngjarjes është kapur me armën e krimit në duar, teksa mundohej të largohej.