BREAKING NEWS

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon bisedën e ‘frikshme’: Funeral falas dhe mbi 1 milion lekë nëse e regjistron vdekjen me COVID-19

“Po e ndaj me ju këtë ngjarje shokuese”, Sazan Guri zbulon
x

Aktualitet

Të shtëna me armë në Peqin, ka të plagosur

Të shtëna me armë në Peqin, ka të plagosur

Bëhet me dije se një person është plagosur me armë zjarri në Peqin. Nga raportimet e para, mësohet se i plagosuri është dërguar me urgjencë drejt spitalit të Elbasanit. Priten detaje të tjera nga vendngjarja