BREAKING NEWS

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen

Si ndodhi plagosja në Tiranë, policia jep detaje për ngjarjen
x
BREAKING NEWS

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para

'Kërcet' thika në Tiranë, dalin detajet e para
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit më tmerrove

Andi Bushati i kthehet Belind Këlliçit: Me frazën e fundit
x
BREAKING NEWS

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon "skenarin" e fushatës: Më duket masë joshëse, sepse përballë një kandidati të pushtetshëm mediatikishit...

Andi Bushati ka dy fjalë për Këlliçin dhe i tregon
x
BREAKING NEWS

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i sherrit me dy viktima në Kavajë

"E vrau me thikë, ai me pistoletë", flet dëshmitari i
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr detaje për identitetin e tyre: Viktimat kishin ndryshuar emrat

Të shtëna me dy të vdekur në Kavajë, policia nxjerr
x
BREAKING NEWS

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje të reja nga të shtënat në Kavajë, ku humbën jetën dy persona

Ishin përplasur fizikisht ditë më parë, dalin detaje
x
BREAKING NEWS

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një në Elbasan dhe një në Mat, ç’po ndodh në vend?

Tronditet Shqipëria/ Dy të vdekur në Kavajë, një
x

Bota

Të shtëna me armë zjarri, policia raporton 6 viktima dhe 9 të plagosur

Të shtëna me armë zjarri, policia raporton 6 viktima dhe 9

Të paktën gjashtë persona u vranë nga të shtënat në qendër të qytetit Sacramento, Kaliforni, tha sot policia lokale.

Sipas policisë, të paktën nëntë persona janë lënduar.

“Policia ka gjetur gjithsej 15 viktima të të shtënave, gjashtë prej të cilave janë të vdekur”, njoftoi policia përmes Twitterit.

Të shtënat kanë ndodhur në një pjesë të qytetit të njohur për klubet e natës.

Rrugët pranë vendit të të shtënave ishin të mbyllura dhe banorëve vendas iu kërkua të shmangin zonën.

Nuk dihet ende se çfarë i shkaktoi të shtënat dhe nëse dikush është arrestuar.