BREAKING NEWS

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen urgjente

Yuri Kim i dha mesazhin e fortë, Lulzim Basha bën lëvizjen
x

Aktualitet

Të shtënat me armë mbrëmjen e djeshme në Tiranë, zbulohet kush është 26-vjeçari i plagosur (EMRI+FOTO)

Të shtënat me armë mbrëmjen e djeshme në Tiranë,

Zbulohet identiteti i 26 vjeçarit i cili mbeti i plagosur mbrëmjen e djeshme në Tiranë.

Enea Keqa u qëllua me armë zjarri në këmbë në Komunën e Parisit në një kryqëzim rrugor.

Sipas njoftimit, rreth orës 21:50, në zonën e Komunës së Parisit, është plagosur me armë zjarri (në këmbë), në rrethana ende të paqarta shtetasi E.K, 26 vjeç, i cili po merr ndihmë mjekësore në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Ndërkohë Policia po punon për zbardhjen e rrethanave të ngjarjes, identifikimin dhe kapjen e autorit/ve të saj.