BREAKING NEWS

4 kërkesa për sekuestro pasurie mbërrijnë në SPAK, Klodiana Lala zbulon emrat kush janë ‘shënjestrat’

4 kërkesa për sekuestro pasurie mbërrijnë në SPAK,
x

Aktualitet

Të tjera detaje të rëndësishme nga plagosja në Allias, autorët kthyen gjithçka përmbys në vilë

Të tjera detaje të rëndësishme nga plagosja në Allias,

Nuk dihet ende nëse autorët kanë arritur që të grabisin gjë nga vila e biznesmenëve Laze, por sipas burimeve nga policia dollapët dhe sirtarët janë gjetur të hapur dhe të shkatërruar. Çifti Petrit dhe Aferdita Laze ndodhet në spitalin e Traumës. Burri ka marrë një plumb në bark dhe ndodhet në gjendje të rëndë, ndërsa gruaja ka një plagë në kofshë dhe gjendja paraqitet më e stabilizuar.