BREAKING NEWS

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që mund të përmbysë rezultatin në Shkodër

"Prapaskenat" e forta nga gazetarja e njohur, zbulohet faktori që
x
BREAKING NEWS

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti që lë mandatin për t’u bërë kryebashkiak (Emri)

Zbulohet lëvizja e Ramës! Gazetarja zbardh detajet: Ja deputeti
x
BREAKING NEWS

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”, ish-deputeti plas deklaratën e fortë dhe bën denoncimin e bujshëm

“Si u vu në lëvizje SHBA nga korrupsioni i Ramës”,
x
BREAKING NEWS

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të policisë: Operacion i gabuar, ja çfarë duhej bërë

Heqja e kamerave, eksperti Karamuço zbulon gabimin e madh të
x
BREAKING NEWS

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh detajet e forta nga atentati i Ylli Brahimit: Atentatorët bllokuan valët e kamerave

"Ishte njeriu i afërt i Vis Martinajt"/ Artan Hoxha zbardh
x
BREAKING NEWS

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa reagon për korrupsionin e ish-agjentit: Ka përpjekje për të njollosur Edi Ramën në SHBA

"McGonigal i bëri të gjithë matufë", Likometa
x
BREAKING NEWS

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po luan me mendjen e Berishës, në momentin...

Analisti zbërthen lëvizjen e dyshimtë të Bashës: Po
x
BREAKING NEWS

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje nga hetimi: Ja çfarë pritet të ndodhë

Ramës do t’i konfiskohen dhuratat nga FBI? Ish-deputeti zbardh detaje
x

Aktualitet

Ngricë dhe acar/ Temperaturat arrijnë në -4 gradë, meteorologu tregon se ku pritet të ketë reshje dëbore nesër

Ngricë dhe acar/ Temperaturat arrijnë në -4 gradë,

Dita e sotme ka nisur me dominimin e kthjellimeve si në zonat e ulëta dhe në zonat malore. Meteorologu Hakil Osmani parashikoi në një intervistë për Euronews Albania se sot nuk pritet që të ketë reshje shiu.  Dita e sotme ka sjelle një rënie të temperaturave, ku në zonat malore kanë shkuar deri në -4 gradë.

Ndërsa nesër pritet të ketë një rritje të temperaturave.

Përsa i përket kushteve atmosferike, nesër do të ketë më shumë vranësira në zonat e ulëta, ndërsa në zonat malore, kryesisht në juglindje do të ketë edhe reshje dëbore.

Ngricë dhe acar/ Temperaturat arrijnë në -4 gradë,

Më të lexuarat