BREAKING NEWS

Ekzekutoi ish-gruan dhe vëllain e saj/ FNSH i rrethoi shtëpinë, Fatmir Kolecaj s’pranoi të dorëzohej, qëlloi në mënyrë të befasishme me armë e plagosi një efektiv

Ekzekutoi ish-gruan dhe vëllain e saj/ FNSH i rrethoi shtëpinë,
x

Aktualitet

Temperaturat pësojnë ndryshime, mësoni si parashikohet moti për ditën e sotme

Temperaturat pësojnë ndryshime, mësoni si parashikohet moti

Edhe për sot do të vijojë ndikimi i presionit të lartë atmosferik duke kushtëzuar kthjellime në zonat e ulta dhe vranësira të herë pas herëshme në zonat malore.

Por pasditja do të risjellë kthjellimet në të gjithë Shqipërinë. Kushtet e motit të kthjellët do të na shoqërojnë dhe gjatë natës.

Sipas MeteoAlb, temperaturat e ajrit do të rriten lehtë në mëngjes por ulen në mesditë duke luhatur vlerat ekstremale nga -5°C në 13°C.

Era do fryjë e lehtë me shpejtësi 28km/h nga drejtimi Verior-Verilindor duke krijuar në det dallgëzim 2 ballë.