BREAKING NEWS

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë rezultuar të infektuar me Covid-19 në 24 orët e fundit, asnjë humbje jete

Koronavirusi drejt zhdukjes në Shqipëri, ja sa persona kanë
x
BREAKING NEWS

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët e tij japin lajmin e trishtë: Humbje e madhe! (EMRI+FOTO)

Mjekësia në zi/ Ndahet nga jeta mjeku i njohur shqiptar, kolegët
x

Aktualitet

Tensionet dhe sulmet mes Palestinës dhe Izraelit, shikoni se çfarë ndodh në Tiranë (FOTO)

Tensionet dhe sulmet mes Palestinës dhe Izraelit, shikoni se

Një grup i vogël qytetarësh, mes të cilëve disa edhe me flamurin turk, kanë protestuar në sheshin “Skëndërbej” kundër Izraelit dhe pro Palestinës.

Me pankarta në duar dhe me thirrjet “Lironi Palestinën”, "Na fal Palestinë se nuk do të përgjigjemi dot" dhe "Stop Genocidit", qytetarët shprehën mbështetjen e tyre pro këtij shteti dhe kundër luftimeve të përgjakshme me Izraelin.

Ata përbënin një grup te vogël qytetarësh praktikantë myslimanë nga Tirana, bashkë me disa sirianë e turq.

Tensionet dhe sulmet mes Palestinës dhe Izraelit, shikoni se

Tensionet dhe sulmet mes Palestinës dhe Izraelit, shikoni se

Më të lexuarat