BREAKING NEWS

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep përgjigjen e prerë gazetarit

Me kë do ta formojë PS-ja qeverinë pas 25 prillit? Rama i jep
x

Aktualitet

Bllokimi i fluturimeve në Rinas, shoqërohet në polici kontrollori i parë i trafikut ajror

Bllokimi i fluturimeve në Rinas, shoqërohet në polici kontrollori

Kontrollori i parë nga 80 punonjës që janë gjithsej në kullën e Rinasit është shoqëruar në polici. Sipas dëshmive të kontrollorëve të tjerë mësohet se është shoqëruar në Polici kontrollori Muhni Mezini.

Mezini u përfol se si personi i stresuar që kishte marrë para borxh te familjarët për të përballuar jetesën.

Ai është thirrur në polici pasi ka përfunduar turnin dhe është një nga 5 kontrollorët që ka shprehur paaftësinë për të kryer detyrën për shkak të stresit.