BREAKING NEWS

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë pacientja, një tjetër transportohet tek Infektivi, ja sa raste konfirmohen pozitive te Senatoriumi

Rikthehet koronavirusi te “Shefqet Ndroqi”, ndërron jetë
x

Aktualitet

Tensionohet situata pranë Drejtorisë së Policisë, banorët e ‘Astirit’ sulmojnë efektivët

Tensionohet situata pranë Drejtorisë së Policisë,

Janë shënuar përplasje e tensione te Drejtoria e Policisë së Tiranës, ku kanë mbërritur banorët e Unazës së Re. Banorët janë grumbulluar në protestë para drejtorisë dhe kanë sulmuar policët, të cilët nuk i kanë lejuar të futen brenda ambienteve.

Protestuesit janë të shoqëruar nga ish-deputeti i opozitës Klevis Balliu.

 

Më të lexuarat