Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tensionohet situata, protestuesit bllokojnë rrugën Tiranë-Kamëz, policia iu kundërpërgjigjet me gaz lotsjellës, qytetarët humbin ndjenjat

Postuar: 19/06/2019 - 10:52

Tensionohet situata në Kamëz. Policia ka hedhur gaz lotsjellës drejt protestuesve, të cilët kërkonin të futeshin në KZAZ. Në momentin që policia ka hedhur gazin shumë qytetarë janë lënduar, bashkë me ta edhe oficerët e policisë.

Një qytetar ka humbur ndjenjat, pasi është bllokuar nga gazi lotsjellës që ka hedhur policia. Protestuesit kanë bllokuar rrugën Tiranë-Kamëz dhe pritet që të bllokojnë edhe aksin Kamëz-Tiranë.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 20/07/2019 - 23:47

Një shqiptar ka shkaktuar një rrëmujë në një lokal në qytetin e Milanos në Itali. Mediat fqinje shkruajnë se shqiptar ishte gjysmë i zhveshur dhe i dehur në momentin që është future brenda në lokal.

Postuar: 20/07/2019 - 23:29

 Ambasada Amerikane nxit nxënësit e rinj të Tiranës që të angazhohen në komunitet dhe të sje

Postuar: 20/07/2019 - 21:09

Gjystina Grishaj është burrnesha e vetme në Malësinë e Kelmendit.54 vitet e jetës i ka kaluar në

Postuar: 20/07/2019 - 20:42

Një aksident automobilistik ka ndodhur sot në aksin rrugor Korçë – Pogradec.Një motor dhe n

Postuar: 20/07/2019 - 19:25

Ditën e sotme deputetja Aurora Mara ka bërë një status në rrjetet sociale ku shkruan mbi mbyllj

Postuar: 20/07/2019 - 18:32

Pedagogu i njohur, Artan Fuga në emisionin ‘Kjo javë’ në News 24, pyetur nëse SPAK-u

Postuar: 20/07/2019 - 18:24

Pas tri rasteve të shpërthimit nga bombolat e gazit, Inspektorati Shtetëror Teknik është i pafuqi