Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tenton ti jap fund jetës me një sasi medikamentesh e reja nga Vlora

Postuar: 16/08/2018 - 23:16

Një 28 vjeçare nga Vlora ka tentuar të vetëhelmohet ditën e djeshme. Sipas policisë, shtetësja me inicialet F. SH ka pirë një sasi të madhe medikamentesh mjekësore, por fatmirësisht është dërguar me urgjencë në spital dhe ndodhet jashtë rrezikut për jetën.

Nuk dihen shkaqet që e kanë çuar 28 vjeçaren të ndërmarrë aktin e rëndë, ndërsa policia i ka referuar materialet Prokurorisë së Vlorës për vlerësim.

“Më datë 15. 08. 2018, në banesë, shtetësia F. SH, vjeçe 28, ka tentuar të vetëhelmohet, duke pirë një sasi medikamentesh mjekësore, e cila ndodhet në spital jashtë rrezikut për jetën. Materialet u referuan në Prokurorinë pranë Gjykatës së Shkallës së Parë Vlorë, për vlerësim”, thuhet në njoftimin e policisë.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 22/01/2019 - 20:30

Të tjera detaje zbulohen për grabitjen me dhunë  të dy të moshuarve në qytetin e Memaliajt.Mësohet se persona ende të paidentifikuar kanë qëlluar me qytën e pistoletës në dyqanin e tyre 71-vjecarin që punonte si

Postuar: 22/01/2019 - 20:24

Gazetari investigativ, Artan Hoxha, ka thënë sot se 8 vite më pas, për  vrasjet në 21 janar

Postuar: 22/01/2019 - 19:53

Persona të paidentifikuar kanë qëlluar me thikë një kambist dhe gruan e tij në qytetin  e Me

Postuar: 22/01/2019 - 19:50

Dita e sotme u shoqërua me vranësira të dendura shoqëruar me reshje shiu të herëpashershme dhe

Postuar: 22/01/2019 - 19:43

Gazetari Artan Hoxha ka thënë se në 21 janar 2011, në bulevardin Dëshmorët e Kombit, përveç prote

Postuar: 22/01/2019 - 19:31

Gazetari Artan Hoxha, i cili ka ndjekur nga pranë protestën e 21 janarit 2011 ku u vranë katër mb

Postuar: 22/01/2019 - 19:08

Një ngjarje e rëndë mësohet të ketë ndodhur mbrëmjen e sotme në qytetin e Memaliajt, ku një kam