Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tërmet 3.1 ballë në veriperëndim të Shijakut në orën 00.16

Postuar: 18/11/2019 - 00:26

Një tërmet me magnitudë 3.1 ballë ka rënë në orën 00.16 38 km larg Tiranës dhe 20 kilometra në veriperëndim të qytetit të Shijakut. Tërmeti ka qenë i lehtë dhe nuk ka krijuar shqetësime për banorët.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 12/12/2019 - 10:16

Kursi i këmbimit valutor, sipas Bankës së Shqipërisë, për 12 dhjetor 2019.

 

Postuar: 12/12/2019 - 10:12

Tërmeti i tmerrshëm i datës 26 nëntor na la pas fatkeqësisht 51 viktima dhe jo të paktë janë ata

Postuar: 12/12/2019 - 10:09

Ambasada e Shteteve të  Bashkuara të Amerikës në Tiranë ka publikuar një video, e cila sipas

Postuar: 12/12/2019 - 09:57

Forcat RENEA kanë arrestuar sot në Gjirokastër Enrik Llukën, i cili akuzohet se ka vrarë kushërir

Postuar: 12/12/2019 - 09:52

Kërpudha Gjigante me "Tri Pjesë”, e vendosur në kopshtin e Kryeministrisë ishte një ve

Postuar: 12/12/2019 - 09:46

Këshilli i Pavarur i Kualifikimit ka shkarkuar këtë të enjte nga detyra kryetaren e Gjykatës Admi

Postuar: 12/12/2019 - 09:44

Tërmeti i 26 nëntorit ka nxjerrë zbuluar bëmat e ndërtuesve me pallatet shumëkatëshe në qarkun e