BREAKING NEWS

Pamjet ‘bombë’ të Artan Hoxhës për kryebashkiakun socialist që shfaqet duke pirë kokainë, dalin detajet çfarë dallohet në video dhe paralajmërimi i rëndë

x

Aktualitet

Terror, plas arma në Fushë-Krujë, dy të plagosur mbërrijnë me urgjencë tek Trauma