Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Terrorizohet Elbasani/ Të shtëna armësh me breshëri gjatë natës para Bashkisë, zbardhet ngjarja e rëndë dhe çfarë bëri Garda

Postuar: 13/06/2019 - 08:34

Mbrëmjen e djeshme në qytetin e Elbasanit ka pasur të shtëna me armë zjarri.

Mësohet se ngjarja ka ndodhur pranë Bashkisë së Elbasanit dhe teksa një person i është afruar Bashkisë duke bërë veprime të dyshimta menjëherë ka vepruar Garda.

Pas disa minutash Garda ka qëlluar me armë zjarri  në ajër dhe personi është larguar menjëherë. Edhe nga banorët e zonës konfirmohet se ka pasur të shtëna. Personi është identifikuar, ndërsa po punohet për kapjen dhe shoqërimin e tij në komisariat.

Nga kjo ngjarje mësohet se nuk ka pasur viktima apo të plagosur.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 17/09/2019 - 18:40

Pas dëshmisë që i arrestuari i vetëm si dyshuar i përfshirë në vrasjen e Santiago Malkos ka dhënë para grupit hetimor, policia ka shpallur në kërkim të paktën 4 persona të tjerë.

Postuar: 17/09/2019 - 18:26

OSHEE me anë të një njoftimi për mediat shprehet se se në datat 18 dhe 19 shtator 2019 do të ketë

Postuar: 17/09/2019 - 18:07

“Nëse kryeministri Edi Rama kërkon edhe institucionin e Presidentit që ta zotërojë, atëherë

Postuar: 17/09/2019 - 17:26

Kuvendi i Shqipërisë ka shpallur 6 kandidatët për një vend vakant në Gjykatën Kushtetuese.

Postuar: 17/09/2019 - 17:14

Operacioni i riatdhesimit, u zhvillua në bashkëpunim me Policinë Kufitare, Policinë franceze dhe

Postuar: 17/09/2019 - 15:20

Gjykata e Tiranës dëgjoi dëshminë e Fredi Alizotit, i implikuar në dosjen e ashtuquajtur "Ba

Postuar: 17/09/2019 - 14:39

Data e skadimit e ujit të ambalazhuar në shishe plastike është data kur plastika fillon të prishe