BREAKING NEWS

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i vranë edhe vëllain në…

Tronditet Elbasani/ Thellohet tragjedia në familjen Ulqinaku, Madritit i
x
BREAKING NEWS

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi në Sarandë, arrestohet autori, ja ku ishte fshehur

Foto/ Vrau me thikë 41-vjeçarin për një vend parkimi
x
BREAKING NEWS

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një 20-vjeçar në Elbasan

Publikohet foto/ Ky është Madrid Ulqinaku që u vra nga një
x
BREAKING NEWS

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja

Vrasja me armë zjarri në Elbasan, policia zbardh detaje të reja
x
BREAKING NEWS

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima

Emri/ Atentati me armë zjarri në Elbasan, identifikohet viktima
x
BREAKING NEWS

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të vrarë

Të shtëna me armë në Elbasan, dyshohet për të
x
BREAKING NEWS

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën paralajmërimin e fortë, ja çfarë do të ndodhë

“Shqiptarët po vidhen çdo ditë”, Meta bën
x
BREAKING NEWS

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri goditi dy herë me thikë klientin e restorantit për një vend parkimi

Emrat/ Vrasja në Sarandë, zbardhen detaje tronditëse: Kamarieri
x

Aktualitet

Thellohet bilanci i aksidentit tragjik në Vlorë/ Kamioni u bë copë, humb jetën edhe pasagjeri (DETAJE)

Thellohet bilanci i aksidentit tragjik në Vlorë/ Kamioni u bë

Thellohet bilanci i aksidentit tragjik në Bypassin e Vlorës. Mësohet se edhe pasagjeri që prej një ore që nuk gjendej, ka ndërruar jetë. Më parë, sipas Policisë ka vdekur shoferi i kamionit që u rrëzua në greminë.

Identitetet e tyre nuk bëhen me dije, por ata janë të moshës 30-35 vjeç. Shkaqet e ngjarjes tragjike nuk dihen ende.

Rreth orës 10:40 në bypassin Orikum-Kaninë, kamioni me inerte ku udhëtonin dy të rinjtë, shoferi dhe pasagjeri, është rrëzuar dhe për pasojë ata kanë humbur jetën. Siç shihet dhe nga pamjet, mjeti është shtypur i gjithi në pjesën e përparme të kabinës.

Grupi hetimor ndodhet në vendngjarje dhe po punon për zbardhjen e plotë të rrethanave të saj. Kamionët që po punojnë në këtë projekt të Bypassit të Vlorës, një prej të cilëve është përfshirë sot në aksident, janë në pronësi të kompanisë “Biba X”.