Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Theu masën e arrestit, kapet jashtë shtëpisë e reja në Fier

Postuar: 23/09/2018 - 19:30

Një 20 vjeçare nga Fieri është arrestuar nga policia ditën e sotme.
 
Mësohet se e reja me inicialet K.Sh, banuese në lagjen Kryengritja në Fier ishte dënuar nga Gjykata e Beratit me arrest shtëpie, por pavarësisht kësaj ajo ishte larguar nga banesa.
 
Agjentët e Policisë që e kishin nën vëzhgim sapo ajo është larguar nga banesa e kanë arrestuar.

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 7

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 14/12/2018 - 16:46

Fatmir Metaj, kreu i IKMT-s vënë në qendër të vëmendjes pas përplasjes me deputetët e partisë Demokratike në zonën e Shkozës për prishjen e objekteve që preken nga ndërtimi i Unazës së Re, është dënuar një ditë më par

Postuar: 14/12/2018 - 16:46

Sërish protesta në hyrje të qytetit të Shkodrës.Disa qytetarë kanë bllokuar rrugën hyrëse të qyte

Postuar: 14/12/2018 - 16:36

 Sot në disa media ka qarkulluar lajmi se studentët i kërkojnë kryeministrit Edi Rama që të

Postuar: 14/12/2018 - 16:28

Në ditën e 10-të protestës, studentët vazhdojnë të qëndrojnë përballë godinës së Kryeministrisë,

Postuar: 14/12/2018 - 16:21

Senati i Universitetit Politeknik të Tiranës në një deklaratë për mediat ka mbështetur studentët

Postuar: 14/12/2018 - 16:17

Në rrjetet sociale u publikua sot një video ku shfaqej një makinë e Ministrisë së Brendshme e cil

Postuar: 14/12/2018 - 16:15

Detaje të reja janë zbuluar nga ekzekutimi me plumb në kokë i shqiptarit 44-vjeçar, mbrëmjen e