Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tiranë, godet me thikë gjyshërit, arrestohet autori

Postuar: 12/10/2017 - 13:23

 

Një ngjarje e rëndë ka ndodhur në Tiranë, në zonën e njohur si Fresku.

Sipas burimeve të dhëna një person u arrestua nga policia, pasi ka qëlluar me thikë gjyshen dhe gjyshin, të cilët janë dërguar me urgjencë në spital në gjendje të rëndë.

Dyshohet se shkak është bërë një mosmarrëveshje për çështje parash.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 4

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 21/10/2017 - 22:29

Tre shqiptarë janë arrestuar mëngjesin e sotme nga policia italiane pasi akuzohen për mbajtje dhe trafikim të lëndëve narkotike.

Postuar: 21/10/2017 - 21:31

Një person ka rënë në pranga në Dibër gjatë aksionit të Policisë së Shtetit në bashkëpunim me Forcat e ndërhyrjes së shpejtë.

Postuar: 21/10/2017 - 17:38

Policia e shtetit në një deklarate për media ka bërë të ditur se në kuadër të kapjes së personave me precedentë kriminalë, ka arritur të ndalojë në Shkodër shtetasin Arben Eleza

Postuar: 21/10/2017 - 14:53

Një sherr masiv me pjesëmarrjen e dhjetë personave ka ndodhur sot herët në mëngjes në Lugano të Zvicrës dhe ka përfunduar me katër të plagosur me armë të ftohta.

Postuar: 21/10/2017 - 09:59

Shefi i Policisë së Vlorës, Gentjan Shehaj përmes një deklarate për shtyp ka bërë me dije se gjate operacionit qe eshte ne zhvillim qe pas doges qe kapur ne Babice esh

Postuar: 21/10/2017 - 09:34

Policia e Tiranës ka arrestuar një 45-vjecar të shpallur në kërkim ndërkombëtar për disa vepra penale. Në pranga ka rënë Adriano Ademi, 45 vjeç, banues në Tiranë.

Postuar: 21/10/2017 - 08:20

Qëllojnë me armë zjarri, një në pranga dhe një në kërkim. Më datë 19.10.2017 Specialistët e Komisariatit të Policisë Nr.