Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tiranë/ Konsumoi fotoksinë, humb jetën në spital 20-vjeçarja

Postuar: 14/03/2018 - 15:11

Një vajzë e re nga Tirana i ka dhënë fund jetës në mënyrë tragjike duke pirë një sasitë madhe fotoksine.

Burimet zyrtare policore bëjnë me dije se shtetësia me inicialet A.K, vjeçe 20 është dërguar menjehërë nga familjarët në spital por për fat të këq ajo nuk ja ka dalë dot të mbijetojë.

Mbeten ende mister arsyet përse ka ndërmarrë këtë akt ekstrem e reja. Materialet do t’i kalojnë Prokurorisë së Rrethit Gjyqësor Tiranë, për vlerësim.

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 
Total votes: 19

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 09/12/2018 - 20:32

E hëna është ditë pushimi për administratën, por jo për studentët.
 
Para tubimit masiv të martën, ata kanë paralajmëruar protestë edhe nesër.
 

Postuar: 09/12/2018 - 19:41

Studentët pushtuan për të gjashtën ditë rradhazi rrugën përpara Ministrisë së Arsimit ndërsa këtë

Postuar: 09/12/2018 - 19:06

Banorët e “Astirit” janë mbledhur sërish sot në rrugë, në ditën e 36-të të tyre, ku k

Postuar: 09/12/2018 - 18:54

Një ngjarje e rëndë me pasojë plagosjen ka ndodhur në Velipojë.

Postuar: 09/12/2018 - 18:51

Reshjet në vend u pasuan nga kthjellime ditën e sotme, por mbrëmja do të na rezervojë surpriza të

Postuar: 09/12/2018 - 18:41

Pasi kryeministri Rama kërkoi dialog me studentët për ditën e nesërme, ka reaguar edhe lëvizja &l

Postuar: 09/12/2018 - 18:25

Pedagogu Artan Fuga ka publikuar në rrjetin social “Facebook” një listë të personave