Kërko Për

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS

Agjencia e Lajmeve SOT NEWS Lajme nga Shqiperia, Kosova, Rajoni dhe Bota, Politike, Kronike, Aktualitet, Dossier, Kulture, Sport

Tiranë/ Makina përplas motorin, një i plagosur

Postuar: 20/02/2018 - 21:43

Një aksident me një të plagosur ka ndodhur mbrëmjen e sotme në Tiranë.

Siç bëhet e ditur, një makinë është përplasur me një motor në kryqëzimin e Laprakës me Spitalin e Traumës.

Si pasojë e aksidentit, ka mbetur i plagosur drejtuesi i motorit, i cili është transportuar për në spital, ku ende nuk dihet gjendje e tij shëndetësore.

Policia ndodhet në vendin e ngjarjes, dhe ka nisur punën për zbardhjen e shkaqeve të aksidentit. 

 

 

/Agjensia e Lajmeve Sot News/

Na Beni Like Ne Facebook: 

Lajme nga e njejta kategori

Postuar: 25/03/2019 - 15:35

Kati i katërt i një pallati është përfshirë nga flakët para pak minutash pranë Komisariatit Numër 4, ndërkohë zjarrfikëset kanë bërë të mundur nxjerrjen jashtë të 2 fëmijëve të cilët rrezikuan asfiksinë brenda në bane

Postuar: 25/03/2019 - 15:25

Drejtoria e Përgjithshme e Tatimeve njoftoi gjithë tatimpaguesit se është publikuar në Fleto

Postuar: 25/03/2019 - 15:14

Një banesë është përfshirë nga flakët në Tiranë. Ngjarja ka ndodhur pranë Komisariatit nr.4.

Postuar: 25/03/2019 - 15:00

Artan Hoxha është padyshim një ndër gazetarët e kronikës më të ndjekur  në Shqipëri.

Postuar: 25/03/2019 - 14:28

Menjëherë pas emërimit të drejtorit të ri të policisë për kryeqytetin jane bërë publike edhe lëvi

Postuar: 25/03/2019 - 14:05

Familja e Iliasit 7 vjeçar, i cili u vra të enjten e kaluar në Basel të Zvicrës, përjashton mundë