BREAKING NEWS

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen detajet ku do të jetë selia

“FBI”-ja shqiptare nis punën më 1 shtator, zbardhen
x

Aktualitet

Tiranë, studentët protestojnë, qëllojnë me vezë godinën e Ministrisë së Arsimit

Tiranë, studentët protestojnë, qëllojnë me vezë
Godina e ministrisë së Arsimit dhe Sportit është qëlluar ditën e sotme me vezë.
 
Një grup studentësh janë duke protestuar përpara ministrisë së Arsimit.
 
Grupi i studentëve që kanë qëlluar me vezë godinën e Ministrisë së Arsimit nuk ka lidhje me Lëvizjen për Universitet që qëlluan me vezë në drejtim të kryeministrit Rama një ditë më parë.