BREAKING NEWS

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush është bosi që kishte privatizuar një pjesë të pronës, pritet konferencë nga Agjencia e Administrimit të Pasurive

Sekuestrohet ish-hotel ‘Vollga’ në Durrës, kush
x

Aktualitet

Numërohen 12 vatra infeksioni në Tiranë, mësoni emrat e lagjeve ku duhet të tregoni kujdes

Numërohen 12 vatra infeksioni në Tiranë, mësoni emrat e

3 të vdekur dhe 82 raste të reja, ky është bilanci i COVID-19 në 24 orët e fundit në Shqipëri.Nga këto 30 raste të reja janë në Tiranë.

Ministria e Shëndetësisë në përditësimin e të dhënave u ka bërë thirrje qytetarëve që të zbatojnë masat kundër COVID-19. 

Mësohet se në kryeqytet janë 12 vatra aktive infeksioni, të shpërndara në zonat gjeografike: Shkozë, Kodra e Diellit, 3 Vëllezërit Kondi, Astir, Jordan Misja, rr. Fortuzi, rr. Mine Peza, rr. Artan Lenja, rr. Gjergj Legisi, rr. Bill Klinton, rr. Irfan Tomini, rr. Njazi Meka, sheshi Ëillson , rr. Hajdar Hidri, Fresku, rr. Dibrës, rr. Qazim Vathi, Golden Park, Kombinat, rr. Sami Frasheri, rr. Myslym Keta, shkolla 11 Janari, Don Bosko, Bregu I Lumit, Kamëz, Krrabë, Laprakë, oxhaku lgj.10, Misto Mame, 21 Dhjetori, Kodra e Priftit, rr. Barrikadave, rr. Faik Konica, 5 Maji, rr. Kavajës, rr. Kongresi I Lushnjes, Myslym Shyri, rr. Stavri Themeli, rr. Besim Alla, rr. Islam Alla, rr. Arben Minga.

Më të lexuarat